Przekłuwanie ciała

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przekłucie części ciała do zabieg medyczny, który narusza strukturę skóry. Niesie za sobą wiele niebezpieczeństw, szczególnie zakażeń (żółtaczką) oraz HIV. W Strefie Urody DeeS stosujemy system przekłuwania ciała – najbezpieczniejszy na rynku europejskim, zapewniający komfort i absolutne bezpieczeństwo.
Blomdahl Medical Beauty System System zapobiega możliwości rozwinięcia się alergii na nikiel, który występuje we wszystkich metalach, nawet szlachetnych. Badania kliniczne potwierdziły, że przekłuwanie uszu i noszenie złotych, srebrnych, platynowych kolczyków są głównymi czynnikami zwiększającymi ryzyko rozwoju alergii, którą dotknięte jest 30% ludzi na świecie.

Blomdahl to producent specjalnych kolczyków do przekłuwania ciała i biżuterii hipoalergicznej CaringJewellery (wykonana z plastiku medycznego oraz czystego tytanu). W Strefie Urody DeeS w Warszawie stosujemy system Blomdahl, bo chcemy dać naszym klientom całkowitą pewność, że w czasie przekłuwania pępka bądź uszu nie dojdzie do zakażenia ani reakcji alergicznej (ropienie, opuchlizna, swędzenie, liszaj itp.)

Depilacja

Depilacja woskiem jest jedną z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Jest skuteczna i korzystna cenowo. Pozwala na znacznie dłuższe zachowanie gładkiej skóry niż po użyciu domowych środków depilujących.

Kosmetyczka w czasie depilacji woskiem stosuje wosk z wyciągami łagodzącymi, dzięki czemu minimalizuje podrażnienia skóry również okolic pach, twarzy i bikini.