Cennik

Dla CIAŁA

Dla CIAŁA

Dla Ciała

Przekłuwanie ciała

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przekłucie części ciała do zabieg medyczny, który narusza strukturę skóry. Niesie za sobą wiele niebezpieczeństw, szczególnie zakażeń wirusem żółtaczki oraz HIV. W Strefie Urody DeeS stosujemy system przekłuwania ciała – najbezpieczniejszy na rynku europejskim, zapewniający komfort i absolutne bezpieczeństwo.
Blomdahl Medical Beauty System System zapobiega możliwości rozwinięcia się alergii na nikiel, który występuje we wszystkich metalach, nawet szlachetnych.
Blomdahl to producent specjalnych kolczyków do przekłuwania ciała i biżuterii hipoalergicznej CaringJewellery (wykonana z plastiku medycznego oraz czystego tytanu). Stosujemy system Blomdahl, bo chcemy dać naszym Klientom całkowitą pewność, że w czasie przekłuwania pępka bądź uszu nie dojdzie do zakażenia ani reakcji alergicznej (ropienie, opuchlizna, swędzenie, liszaj itp.)

Depilacja

Depilacja woskiem jest jedną z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Jest skuteczna i korzystna cenowo. Pozwala na znacznie dłuższe zachowanie gładkiej skóry niż po użyciu domowych środków depilujących.
Kosmetyczka w czasie depilacji woskiem stosuje wosk z wyciągami łagodzącymi, dzięki czemu minimalizuje podrażnienia skóry również okolic pach, twarzy i bikini.
Close Menu