Dla włosów

Stylizację włosów w Strefie Urody DeeS w Warszawie najłatwiej określają trzy słowa: pielęgnacja, nowatorstwo, łagodność. W naszym salonie polecamy regenerację włosów oraz wiele wspaniałych zabiegów, które sprawię, że Twoje włosy odzyskają piękno i blask.

Zapraszamy serdecznie na zabiegi regeneracji włosów oraz szeroki zakres koloryzacji, strzyżenia i pielęgnacji. U nas otrzymasz pełną gamę zabiegów do wyboru. Fryzjer-stylista po precyzyjnej diagnozie Twoich włosów, doradzi Ci, jak uzyskać zdrowe i piękne włosy. Od czerwca  2013 roku jesteśmy Salonem Expert L’oreal.

Dało to nam i naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa, gdyż pracujemy na najlepszych produktach profesjonalnych, uczymy się od najlepszych w kraju i jako pierwsi mamy dostęp do nowinek nowoczesnego fryzjerstwa. Zapraszamy nie tylko na klasyczną koloryzację włosów L’oreal Majirel, ale również oferujemy unikalną bezamoniakową farbę INOA.

Regeneracja „na gorąco” i „na zimno”

A dla osób lubiących zdrowe włosy i jednoczesny efekt wygładzenia mamy cudowny zabieg wprowadzenia keratyny „na gorąco” SteamPod. Im więcej prostujesz, tym bardziej odżywiasz… Można również regenerować włosy metodą tradycyjną „na zimno” Efekt: głęboka penetracja, aż do rdzenia włosa przez pro-keratynę L’oreal na długi czas.

ProFiber

ProFiber– koniec z kompromisami. Regeneruje od wnętrza strukturę włosów, zapewniając długotrwałe efekty, pielęgnując jednocześnie kolor i nadając maksymalny połysk i promienistość koloru. Jest bardzo skuteczny. To intensywny program do regeneracji włosów zapewniający natychmiastowe efekty już po jednym zastosowaniu w salonie. Technologia regeneracyjna Inner Effect jest bardzo rozwiniętym systemem przenoszenia, składającym się z głęboko wnikających wzmacniaczy i nano – kapsuł zapewniającym maksymalne wnikanie substancji odżywczych i pielęgnacyjnych do wnętrza włosa.

 Smartbond L’oreal

System wzmacniający włosy podczas koloryzacji,
rozjaśniania lub dekoloryzacji włosów

Umów się na wizytę
tel.22 663 61 59